سایت استاتیک

سایت استاتیک

سایت های استاتیک چیست ؟
اينگونه وب سايت ها که به آن ايستا نيز گفته مي شود در واقع از نظر ظاهري مانند تمامي وب سايت ها مي توانند شامل مطالب ، تصاوير ، انيميشن و .. باشند . تنها تفاوت اين سايت ها با سايت هاي دايناميک و يا پويا عدم امکان ارتباط آنها با کاربر و بانک اطلاعاتي است .
سایت های استاتیک یعنی سایت هایی که محتوای آن ثایت است و غیر قابل مدیریت می باشد . این نوع سایتها طوری طراحی می شود که مدیریت محتوای (CMS) ندارد .. و مطالب سايت بصورت دستي و نه اتوماتيک و پويا در صفحات درج مي شود و امکان ذخيره و بازيابي اطلاعات در هيچگونه فايل اطلاعاتي وجود ندارد .

سایتهای استاتیک (Static) برای کدام موارد مناسب می باشد؟
حتما بسیاری از شرکتها خصوصی کوچک و یا سازمان های غیر تولیدی یا صنعتی و حتی بعضی از صنفهای صنعتی که تولیدات دائمی ندارند یا محصولات یا محتوای مربوطه نیاز به بروز رسانی دائمی را ندارند و یا صرفا سایت را به عنوان کاتالوگ یا معرفی موسسه یا شرکت خود و یا داشتن این تکنولوژی جهت ارتقاء سطح کاری نیاز دارند می توانند از این سایت ها استفاده نمایند .

1-طراحی صفحات استاتیک HTML یا XHTML :
سایت استاتیک با کدهای HTML یا XHTML ساختار خود را تشکیل می دهد، در اصل این دو زبان زیر مجموعه یک خانواده می باشد اما XHTML از لحاظهایی جزئی هوشمندتر از HTML عمل می کند ( تاثیر انها در بین مرور گر ها جدید دیده می شود) .
روژ آی تی طبق درخواست نوع سایت کارفرمایان زبان و یا کد مناسب را انتخاب کرده و در سایت وی اعمال می کند.

1-2- گرافیک در سایتهای استاتیک (Static) نسبت به سایتهای داینامیک بسیار بالاتر و زیباتر است, باعث این امتیار این است که محدودیت جهت کشیدن فضا گرافیکی یا محتوای لازم در سایت های داینامیک نمی طلبد و ساختار آن از ریشه به یک شکل خاص تشکیل می گردد .

2-غنی سازی طراحی گرافیک با سی اس اس (CSS) :
سی اس اس (CSS) یک فناوری کاملی است که بخشهای بزرگی را در بر میگیرد. که اکثر استفاده آن در کنترل رنگ و حالت دهنده بسیار زیبایی در تمپلیت سایت را دارا می باشد و مهمترین کارایی آن اینست که در دادن ابعاد بسیار دقیق می باشد و عامل اصلی در سبکی سایت می باشد.

3- استفاده از فلش و عکس:
در سایت های استاتیک بنا به نوع تقاضا و فعالیت شما می توان از عکس ها و قسمت های فلش بیشتری نسبت به سایت های داینامیک استفاده کرد. همین امر باعث زیباتر شدن سایت شما می گردد.

راهکاروب ، راهکارهای رونق تجارت الکترونیکی

 

طراحی،آنالیز و برنامه نویسی اصولی وب سایت شما ، و آنالیز و بررسی وب سایت های رقبای شما و ساختن سایتی کاملا مدرن،شیک،هوشمند و کاملا پیشرفته شما را از سایر رقبا در صنف کاری خود متمایز می کند.
داشتن وب سایت آن هم کاملا هوشمند و پیشرفته یک امر کاملا حیاتی و مهم در صنف کاری محسوب می گردد.

جهت افزاش فروش محصولات ، جهت افزایش بیشتر مشتری و جهت افزایش قدرت معرفی خدمات خود همین امروز می توانید وب سایت و تجارتگاه اینترنتی خود را به نام خودتان افتتاح کنید چراکه عصر ،عصر تبلیغات و فناوری اطلاعات است.

مقالات