سایت تمام فلش

سایت فلش

براي ايجاد سايتهاي جذاب وپويا ، فلش يکي از ابزارهاي مفيد مي باشد.
با استفاده از اين برنامه ميتوان به يک سايت تعامل و پويا نمايي بخشيد و بدين وسيله جلوه هاي ويژه اي راتوليد نمود .

برنامه فلش با حداقل امکانات وظايف بزرگي را انجام مي دهد که از آن جمله مي توان ساخت تصاوير وبي را نام برد. وب بخشي از اينترنت است که به صورت ويژوال بوده وبه خلاقيت بصري نياز دارد . وقتي که در يک سايت وبي وارد مي شويد هزاران ايده مختلف جذاب کننده را مشاهده خواهيدنمود. فلش داراي ابزارهايي است که با استفاده ازآنها مي توانيد تصاوير زيادي راايجاد نمائيد. تصاويري که در فلش رسم مي شوند به وسيله گرافيک برداري Vector توليد مي شوند نه به شکل Bitmap و یا Vertex.
گرافيک برداري داراي مزيتهايي نسبت به Bitmap است که کوچک تر بودن فايلهاي تصاوير برداري نسبت به فايلهاي Bitmap هم ارز آنها يکي از اين مزايا مي باشد.
همچنين فايلهاي گرافيک برداري بدون از دست دادن کيفيت داراي قابليت Scale هستند. تصاوير برداري فلش را به سادگي نمي توان به سايت وب اضافه کرد. اين تصاوير معمولا بايد توسط يک برنامه خاص مشاهده شود. اين برنامه براي تصاوير فلش Flashplayer مي باشد که در مرورگر وب نصب مي گردد. تصاوير فلش به صورت بخشي از فيلم فلش ذخيره مي شوند و اين فيلم فلش است که در صفحه وب شما قرار داده مي شود. هنگامي که مرور گر وب با يک فيلم فلش در صفحه وب روبرو مي گردد به صورت اتوماتيک اجراگر فلش را Load مي نمايد.

معمولا سایت های فلش برای کسانی کاربرد دارند که می خواهند سایت های بسیار شکیل و جذاب داشته باشند و سایت آنها با دیگر سایت های اینترنت متفاوت باشد.

مسئله مهمی که در بین کاربران ایرانی مطرح است و از آن به عنوان انتقاد از استفاده فلش در سایت ها می شود حجم بالای گرافیکی سایت های تمام فلش و دیر بارگزاری شدن آن ها با اینترنت های سرعت پایین می باشد. اما روژ آی تی توانسته است با استفاده از تکنولوژی های بروز سایت های فلش خود را در حجم های بسیار پایینی ارائه دهد و این امر باعث بارگزاری سریع سایت شما می شود. برای اثبات این ادعا می توانید از گالری نمونه سایت های ما دیدن فرمایید و اگر خواهان وب سایتی متفاوت هستید سایت تمام فلش ما را برای خود انتخاب کنید.

راهکاروب ، راهکارهای رونق تجارت الکترونیکی

 

طراحی،آنالیز و برنامه نویسی اصولی وب سایت شما ، و آنالیز و بررسی وب سایت های رقبای شما و ساختن سایتی کاملا مدرن،شیک،هوشمند و کاملا پیشرفته شما را از سایر رقبا در صنف کاری خود متمایز می کند.
داشتن وب سایت آن هم کاملا هوشمند و پیشرفته یک امر کاملا حیاتی و مهم در صنف کاری محسوب می گردد.

جهت افزاش فروش محصولات ، جهت افزایش بیشتر مشتری و جهت افزایش قدرت معرفی خدمات خود همین امروز می توانید وب سایت و تجارتگاه اینترنتی خود را به نام خودتان افتتاح کنید چراکه عصر ،عصر تبلیغات و فناوری اطلاعات است.

مقالات